ESJİM ÜYE TAKİP SİSTEMİ

Takip Edebilirsiniz

Spor Salonları, fitness ve sağlık merkezleri için geliştirdiğimiz Spor Eğitim Kontrol Yazılımı sayesinde üyelerin gelişimini, devamlılığını ve hesabını takip edebilirsiniz.

Karışıklığın Önüne Geçebilirsiniz

Spor salonları yazılımı ile, uzman eğitmenleriniz için ders probramı oluşturarak hangi gruba, hangi salonda, hangi eğitmen tarafından eğitim yapılacak gibi sorunlara karşı olası karışıklığın önüne geçebilirsiniz.

Hatırlatma Yapabilirsiniz

Turnike sistemi sayesinde, üyelerinizin salona giriş ve çıkışlarını (parmak izi veya kartla) kontrol edebilirsiniz. Bu sayede kolaylıkla yoklama alabilir, borcu olan üyelerinize hatırlatma yapabilirsiniz.

Mesaj Gönderebilirsiniz

SMS Modülü sayesinde üyelerinize, eğitmenlerinize özel günlerinde (doğum günü, evlilik yıldönümü, bayram vb.) borç, ders programı hatırlatmalarını yapabilir, otomatik ve çoklu mesaj gönderebilirsiniz.

Şubelerinizi Online İzleyebilirsiniz

Birden fazla şubeyi online olarak birbirine bağlayabilir ve bütün şubelerin hesabını tek merkezden takip edebilirsiniz.

Üyelerinizi Etkin ve Verimli Çalıştırabilirsiniz

E-Yaz Spor Salonları yazılımının amacı; üye kaydından başlayıp, üyeliğin bitimine kadarki süreçte, üye devamlılığını, programa olan sadakatini, fiziksel gelişimini, aidat düzenliliğini, üye üzerinden takip etmek, raporlamak ve üyenin konusu ile ilgili doğru gelişimini sağlamaktır.

Üyelerinize Programlarını Verebileceksiniz

Hareket, hedef tanımları yapılarak, vücut ölçüm değerleri alınır bu değerlere göre program oluşturulur ve bu programı üye/öğrenciye verebilir. Bu sayede üye/öğrenci hangi hareketi kaç defa yapacağı bilgisini programda kaldığı yeri unutmaksızın takip edebilecektir.

Devamlılığı Sağlayabilirsiniz

Üye/Öğrencinin programı takip edip etmediğine, yoklama sayesinde ulaşılabilir. Ders programının günü ve saatiyle ilgili yapılan değişiklikleri SMS gönderimi ile hatırlatabilirsiniz. Bu sayede üye/öğrencinin devamlılığı sağlanmaktadır. 

Sınıflandırabilirsiniz

Vücut ölçüm bilgilerini, antrenman bilgilerini rapor alabilir, gerekli verileri girdiğinizde sistem tarafından N.A. (Nabız aralığı) değerlerini, B.K.İ. (Boy-Kilo Endeksi) değerlerini görebilir, buna göre üyelerinizi sınıflandırabilirsiniz.

Akıllı Ajanda İle Hatırlatma

Spor Salonları yazılımı, bütün borç ve alacaklarınızı vade tarihine göre ajandaya otomatik olarak kaydeder ve günü geldiğinde size otomatik olarak hatırlatır. Bu sayede borç ve alacaklarınızı unutmadan takip edebilirsiniz.

Omicron

DİSTRİBÜTÖR GİRİŞİ

YUKARI